Jubileuszowa pielgrzymka

W dniu 29 września br. w ramach Jubileuszu 600-lecia konsekracji katedry włocławskiej do Włocławka pielgrzymowała młodzież III klas gimnazjalnych przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. W pielgrzymce tej uczestniczyli również uczniowie naszego gimnazjum. W ramach programu młodzież spotkała się w Klasztorze Ojców Franciszkanów, uczestniczyła w programie słowno-muzycznym, procesyjnie przeszła ulicami miasta do bazyliki katedralnej gdzie uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Bronisława Dembowskiego.

 

Zapraszamy do galerii

 
Nowy rok szkolny 2011/2012

Wypoczętych, zadowolonych i gotowych do zgłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności uczniów, powitaliśmy po wakacjach. Szczególnie serdecznie przywitano tych, którzy dopiero rozpoczęli naukę w gimnazjum.

 

Zapraszamy do galerii

 
Podsumowanie roku szkolnego 2010/2011

Nadszedł czas podsumowań. Podczas uroczystego apelu najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, pożegnaliśmy się z tegorocznymi absolwentami oraz podsumowano konkursy. W naszym gimnazjum gościli wójt gminy mgr Jan Krzyżanowski oraz kierownik wydziału oświaty Marek Migdał. Wręczono nagrody w konkursie Obrony Cywilnej.

 

Zapraszamy do galerii

 
Zwycięstwo w XIII edycji Szkolnej Ligi Historycznej

Uczniowie naszego gimnazjum: Nina Raniszewska, Marcin Sulkowski i Mateusz Przybyłowski pod opieką p. Igi-Bogny Rudnickiej zajęli I miejsce w Szkolnej Lidze Historycznej. Serdecznie gratulujemy.

 
Potyczki matematyczno-przyrodnicze

W dniu 17 czerwca odbyły się "matematyczno-przyrodnicze potyczki klasowe na wesoło" przygotowane przez p. Mariolę Bieńkowską i p. Sławomira Bieguna. Przedstawiciele klas I i II mieli możliwość rywalizacji w ciekawych konkursach np. układanie tangramów, tabliczka mnożenia na czas, szacowanie masy wybranych organizmów, rebusy fizyczne, dokonania sławnych ludzi i wiele innych. Konkursy i zadania przewidziane były zarówno dla zawodników jak i publiczności, która bardzo entuzjastycznie reagowała i chętnie brała w nich udział.


Zapraszamy do galerii

 
Dzień Dziecka

"Dzień Dziecka" w naszej szkole obchodzony był nietypowo. W dniu tym uczniowie klas drugich mieli możliwość zaprezentowania swoich projektów edukacyjnych na forum szkoły. Ponadto rozegrano konkurs skoków wzwyż oraz mecz koszykówki pomiędzy uczniami a nauczycielami.

 

 

Zapraszamy do galerii

 
«pierwszapoprzednia313233343536następnaostatnia»

Strona 31 z 36