Jasełka

Święta to czas, kiedy troski dnia codziennego powinny zostać odłożone na bok. Rodzina, dom, najbliżsi powinni być na pierwszym miejscu. Wiara w drugiego człowieka i magię świąt powinna wypełniać nasze serca. O tych podstawowych wartościach przypomniała nam pani Barbara Jakubowska-Berkowska w Jasełce, którą mieliśmy możliwość obejrzeć w dniu 22 grudnia.

 

Zapraszamy do galerii.

 
Liga historyczna

 

Uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do następnej edycji konkursu Szkolna Liga Historyczna. Drużyna w składzie: Nina Raniszewska, Mateusz Przybyłowski i Marcin Sulkowski pod kierunkiem pani Igi-Bogny Rudnickiej po pierwszej rundzie zajmują II miejsce z dorobkiem 19 punktów. Ich plakat upamiętniający wybuch powstania listopadowego zajął II miejsce i został opublikowany na łamach grudniowego magazynu historycznego "Mówią wieki".


Aktualności:

Klasyfikacja po III rundzie: Gimnazja i szkoły podstawowe.

Pierwsze miejsce zajmuje Publiczne Gimnazjum w Fabiankach z dorobkiem 54 punktów.

Gratulujemy.


 
Peregrynacja Krzyża

W dniu 15 grudnia w naszym gimnazjum miała miejsce Peregrynacja Krzyża Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Włocławskiej.

...czytaj więcej.

 
Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 15-17 grudnia uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego organizowanego przez wydawnictwo Operon. Gimnazjaliści mają okazję sprawdzić swoje dotychczasowe wiadomości i umiejętności.

Szczegóły dotyczące egzaminu można znaleźć na stronie: www.operon.pl

 
Mikołajki 2010

Jak co roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Pod nadzorem pani Barbary Jakubowskiej-Berkowskiej grupa młodzieży odwiedziła wszystkich uczniów, dyrekcję oraz nauczycieli, pytając czy byli grzeczni i rozdając słodycze. Słodkości zafundował Samorząd Uczniowski. Okazało się, że nikt nie dostał rózgi. Wszyscy zasłużyli na nagrody.

 

Zapraszamy do galerii.

 
Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 12-go listopada 2010 roku w Publicznym Gimnazjum w Fabiankach odbył się apel dotyczący 92. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W sposób ciekawy i obrazowy uczniowie naszej szkoły przypomnieli  nam wydarzenia sprzed lat i uczcili ich bohaterów.

Uroczystość przygotowana była przez Panie: Annę Antczak i Mariolę Bieńkowską oraz Pana Roberta Stranca.

 

 

 

Zapraszamy do galerii.

 
«pierwszapoprzednia3132333435następnaostatnia»

Strona 33 z 35