Peregrynacja Krzyża

W dniu 15 grudnia w naszym gimnazjum miała miejsce Peregrynacja Krzyża Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Włocławskiej.

...czytaj więcej.

 
Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 15-17 grudnia uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego organizowanego przez wydawnictwo Operon. Gimnazjaliści mają okazję sprawdzić swoje dotychczasowe wiadomości i umiejętności.

Szczegóły dotyczące egzaminu można znaleźć na stronie: www.operon.pl

 
Mikołajki 2010

Jak co roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Pod nadzorem pani Barbary Jakubowskiej-Berkowskiej grupa młodzieży odwiedziła wszystkich uczniów, dyrekcję oraz nauczycieli, pytając czy byli grzeczni i rozdając słodycze. Słodkości zafundował Samorząd Uczniowski. Okazało się, że nikt nie dostał rózgi. Wszyscy zasłużyli na nagrody.

 

Zapraszamy do galerii.

 
Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 12-go listopada 2010 roku w Publicznym Gimnazjum w Fabiankach odbył się apel dotyczący 92. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W sposób ciekawy i obrazowy uczniowie naszej szkoły przypomnieli  nam wydarzenia sprzed lat i uczcili ich bohaterów.

Uroczystość przygotowana była przez Panie: Annę Antczak i Mariolę Bieńkowską oraz Pana Roberta Stranca.

 

 

 

Zapraszamy do galerii.

 
Planetarium w Toruniu

W dniu 3 listopada Pani Małgorzata Sobczak-Lewandowska zorganizowała dla gimnazjalistów zainteresowanych geografią wyjazd do Torunia, gdzie uczestniczyli w seansie astronomicznym "Wirująca Ziemia". Wiedza na temat pór roku, szerokości georaficznej, metod wyznaczania kierunków itp. stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Uczniowie mieli także możliwość zwiedzania grodu Kopernika.

 
Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z Dniem Nauczyciela oraz pasowaniem na gimnazjalistę. Uczniowie pod opieką Pań: Ewy Matusiak, Małgorzaty Sobczak-Lewandowskiej i Ewy Brodzińskiej, przygotowali kabaret opowiadający o życiu szkolnym. Wszyscy dobrze się bawili, obserwując codzienną rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

Samorząd Szkolny z Panią Agnieszką Góralczyk przygotował ślubowanie klas pierwszych.

Zapraszamy do galerii.

 
«pierwszapoprzednia313233343536następnaostatnia»

Strona 34 z 36