Dzień Książki 2010

W dniu 9 kwietnia 2010 r. uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w przedstawieniu z okazji Międzynarodowego Dnia Książki pt. „Od tabliczek glinianych do książek drukowanych”, przygotowanym przez Panią Małgorzatę Sobczak-Lewandowską oraz w montażu literackim „Ocalić od zapomnienia”, przygotowany przez Panią Barbarę Jakubowską-Berkowską, podczas którego przypominano twórczość poetycką regionalnej poetki Hanny Śląskiewicz.

Zapraszamy do galerii.

 
Warsztaty Tradycji i Zwyczajów Wielkanocnych na Kujawach 2010

Dnia 31 marca 2010 r. w auli w naszym Gimnazjum odbyły się warsztaty kultywujące zwyczaje i tradycje świąt wielkanocnych na Kujawach zorganizowane przez mgr Barbarę Jakubowską-Berkowską. Odbył się pokaz rzeźbiarski prowadzony przez W. Orzechowskiego. Wspólna zabawa miała miejsce przy dźwiękach muzyki ludowej.

 
Rekolekcje Wielkopostne 2010

W dniach 17-19 marca 2010 r. uczniowie naszego gimnazjum brali udział w Rekolekcjach Wielkopostnych. Uczestnicy spotkań na terenie szkoły mieli możliwość: wysłuchania ciekawych i refleksyjnych kazań, uczestnictwa w drodze krzyżowej, obejrzenia filmu o życiu ks. Jerzego Popiełuszki, wysłuchania i zaśpiewania pieśni i piosenek religijnych. Dla wielu był to czas zadumy i refleksji.

 
Drzwi Otwarte

W dniu 12 marca 2010 r. w naszej szkole zorganizowano Drzwi Otwarte, skierowane do uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Przedstawiono szóstoklasistom i ich opiekunom ofertę szkolną i zasady rekrutacji na rok szkolny 2010/2011. W programie zaoferowano możliwość spotkania z uczniami i nauczycielami, uczestnictwo w lekcjach otwartych, prezentacje pracowni szkolnych oraz udział w koncercie Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Zapraszamy do galerii.

 
«pierwszapoprzednia313233343536następnaostatnia»

Strona 36 z 36