Olimpiada Promocji Zdrowia

 

Dnia 15 grudnia 2017 r. odbył się etap rejonowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Polskiego Czerwonego Krzyża. Naszą szkołę reprezentowała Julia Rogalska z klasy IIIc pod opieką p. Agnieszki Łukawczyk.

Na 20-stu uczestników Julia zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy Smile

 
Egzaminy próbne

 

Uczniowie klas trzecich w dniach 05.12.2017-07.12.2017 przystępują do Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z Operonem i Britisch Council. Dzięki niemu gimnazjaliści będą mieli okazję zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi oraz zweryfikować własną wiedzę i umiejętności. Jest to czas, który z pewnością zachęci do refleksji nad tym co jeszcze trzeba poznać a co powtórzyć i utrwalić.

 
Zebranie z rodzicami

 

 

Dnia 28 listopada o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Podczas tego spotkania wychowawcy i nauczyciele przekażą informacje o ocenach z poszczególnych przedmiotów oraz o organizacji pracy szkoły.

 
Narodowe Święto Niepodległości

 

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie kl. II b naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Agnieszki Łukawczyk przygotowali uroczystość, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Montaż słowno - muzyczny  składał się z  wierszy, pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Publiczność w skupieniu, z powagą i wzruszeniem obejrzała program.

 
OTK

W dniach 16-22 października obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Kariery. W tym czasie gościliśmy u nas w szkole doradców zawodowych z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubieniu Kujawskim oraz Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej we Włocławku. Zorganozowano również konkurs plastyczny "Moje talenty", "Zawody wokół mnie".

Był to dla uczniów gimnazjum czas pozwalający na lepsze zrozumienie siebie oraz odkrycie własnych talentów w kontekście kompetencji zawodowych.

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca podsumowano pracę uczniów klas I i II. Podczas uroczystej akademii wręczono nagrody najlepszym i wyróżniającym się gimnazjalistom.

Dyrektor złożył wszystkim życzenia słonecznych, radosnych oraz bezpiecznych wakacji.

W czasie tej samej uroczystości oficjalnie pożegnano nauczycieli, którzy w wyniku reformy edukacji od przyszłego roku szkolnego nie będą już uczyć w gimnazjum (p. Izabela Bieleń, p. Jadwiga Gołębiewska, p. Renata Górska). W imieniu odchodzących nauczycieli p. Renata Górska  podziękowała dyrektorowi, nauczycielom, uczniom, rodzicom, pracownikom administracji i obsługi za wspólnie spędzone lata i owocną współpracę.

Galeria zdjęć

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 35