Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kolejny już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami – tym razem 26. Zbierane podczas tegorocznego finału pieniądze zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów neonatologicznych.  Aktywnie w kwestowanie na ten szczytny cel pod opieką p Ewy Belter i P. Piotra Jettera włączyli się uczniowie naszej szkoły, byli to : Juliannna Lewandowska, Magdalena Chrzanowska, Oliwia Politowicz, Maja Sinica oraz Nikola Kornacka.

Olimpiada Promocji Zdrowia

Dnia 15 grudnia 2017 r. odbył się etap rejonowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Polskiego Czerwonego Krzyża. Naszą szkołę reprezentowała Julia Rogalska z klasy IIIc pod opieką p. Agnieszki Łukawczyk.

Na 20-stu uczestników Julia zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy Smile

Egzaminy próbne

Uczniowie klas trzecich w dniach 05.12.2017-07.12.2017 przystępują do Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z Operonem i Britisch Council. Dzięki niemu gimnazjaliści będą mieli okazję zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi oraz zweryfikować własną wiedzę i umiejętności. Jest to czas, który z pewnością zachęci do refleksji nad tym co jeszcze trzeba poznać a co powtórzyć i utrwalić.

Zebranie z rodzicami

Dnia 28 listopada o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Podczas tego spotkania wychowawcy i nauczyciele przekażą informacje o ocenach z poszczególnych przedmiotów oraz o organizacji pracy szkoły.

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie kl. II b naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Agnieszki Łukawczyk przygotowali uroczystość, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Montaż słowno - muzyczny  składał się z  wierszy, pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Publiczność w skupieniu, z powagą i wzruszeniem obejrzała program.

OTK

W dniach 16-22 października obchodziliśmy Ogólnopolski Tydzień Kariery. W tym czasie gościliśmy u nas w szkole doradców zawodowych z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubieniu Kujawskim oraz Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej we Włocławku. Zorganozowano również konkurs plastyczny "Moje talenty", "Zawody wokół mnie".

Był to dla uczniów gimnazjum czas pozwalający na lepsze zrozumienie siebie oraz odkrycie własnych talentów w kontekście kompetencji zawodowych.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»