Aktualności
Gimnazjaliści na strzelnicy

W dniu 18 lutego uczniowie klas drugich pod opieką Pana Przemysława Strzeleckiego i Pana Roberta Stranca w ramach zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa pojechali do Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie. Mieli tam możliwość zwiedzania budynku oraz brali udział w zajęciach na strzelnicy szkolnej. Uzyskali informację na temat broni i zasad posługiwania się nią. Każdy z uczniów miał możliwość wykonania dwóch serii strzałów.  Z relacji uczestników wynika, iż była tam bardzo miła atmosfera i wszyscy wrócili zadowoleni.

 

Zapraszamy do galerii.

 
Podsumowanie pracy w I semestrze

W dniu 28 stycznia odbył się apel podsumowujący pracę szkoły oraz wyniki nauczania w pierwszym semestrze. Mieliśmy okazję usłyszeć, które klasy oraz którzy uczniowie zostali wyróżnieni. Ponadto podsumowane zostały konkursy szkolne i rozdano nagrody ich laureatom.


Zapraszamy do galerii

 
Jasełka

Święta to czas, kiedy troski dnia codziennego powinny zostać odłożone na bok. Rodzina, dom, najbliżsi powinni być na pierwszym miejscu. Wiara w drugiego człowieka i magię świąt powinna wypełniać nasze serca. O tych podstawowych wartościach przypomniała nam pani Barbara Jakubowska-Berkowska w Jasełce, którą mieliśmy możliwość obejrzeć w dniu 22 grudnia.

 

Zapraszamy do galerii.

 
Liga historyczna

 

Uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do następnej edycji konkursu Szkolna Liga Historyczna. Drużyna w składzie: Nina Raniszewska, Mateusz Przybyłowski i Marcin Sulkowski pod kierunkiem pani Igi-Bogny Rudnickiej po pierwszej rundzie zajmują II miejsce z dorobkiem 19 punktów. Ich plakat upamiętniający wybuch powstania listopadowego zajął II miejsce i został opublikowany na łamach grudniowego magazynu historycznego "Mówią wieki".


Aktualności:

Klasyfikacja po III rundzie: Gimnazja i szkoły podstawowe.

Pierwsze miejsce zajmuje Publiczne Gimnazjum w Fabiankach z dorobkiem 54 punktów.

Gratulujemy.


 
Peregrynacja Krzyża

W dniu 15 grudnia w naszym gimnazjum miała miejsce Peregrynacja Krzyża Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Włocławskiej.

...czytaj więcej.

 
Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 15-17 grudnia uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego organizowanego przez wydawnictwo Operon. Gimnazjaliści mają okazję sprawdzić swoje dotychczasowe wiadomości i umiejętności.

Szczegóły dotyczące egzaminu można znaleźć na stronie: www.operon.pl

 
«pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia»

Strona 32 z 37