Aktualności
Jasełka 2009

W dniu 22 grudnia 2009 r. w naszej szkole panowała uroczysta atmosfera. W klasach odbyły się spotkania wigilijne z wychowawcami. Następnie w atmosferę świąteczną wprowadził nas Wieczór Kolęd zorganizowany przez Panie: Barbarę Jakuboską-Berkowską i Igę Rudnicką oraz Pana Roberta Stranca. Opowieść o Narodzeniu Jezusa została opowiedziana za pomocą znanych i mniej znanych kolęd, którym towarzyszył chór "anielski" oraz piękne dekoracje i stroje.

 
Mikołajki 2009

W naszej tradycji pamięć o Świętym Mikołaju jest wciąż żywa i podtrzymywana z ochotą przez kolejne pokolenia. Dzień imienin Mikołaja, przypadający 6 grudnia jest okazją do wszelkiego rodzaju niespodzianek i obdarowania bliskich drobnymi prezentami w tajemnicy. W dniu 7 grudnia 2009 r. uczniowie zostali miło zaskoczeni przez szkolnego Mikołaja i jego pomocników. Każdy dostał coś słodkiego na dobry początek tygodnia.

 
Wieczór wróżb i magii - Andrzejki 2009

Dnia 26 listopada 2009 r. odbyła się impreza andrzejkowa organizowana przez Barbarę Jakubowską-Berkowską pt. „Wieczór wróżb i magii - Andrzejki 2009”. Uczestnicy świetnie się bawili, było wiele różnorodnych zabaw przygotowanych przez dziewczęta, dzięki którym można było poznać swoją przyszłość i nie tylko...

Zapraszamy do galerii.

 
11 listopada

W dniu 12 listopada 2009 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, zorganizowana przez panią Małgorzatę Sobczak-Lewandowską. W apelu występowali uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich. Podniosłą atmosferę tworzyły wiersze i pieśni patriotyczne.

Zapraszamy do galerii.

 
„Balladyna”

W dniu 5 listopada 2009 r. w naszej szkole członkowie koła recytatorskiego, prowadzonego przez panią Barbarę Jakubowską-Berkowską, zaprezentowali „Balladynę” w dwóch odsłonach - wersji tradycyjnej oraz współczesnej.

 
Otrzesiny klas pierwszych

W dniu 14 października 2009 r. odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Zapraszamy do galerii.

 
«pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia»

Strona 36 z 37