Aktualności
Drzwi Otwarte

W dniu 12 marca 2010 r. w naszej szkole zorganizowano Drzwi Otwarte, skierowane do uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Przedstawiono szóstoklasistom i ich opiekunom ofertę szkolną i zasady rekrutacji na rok szkolny 2010/2011. W programie zaoferowano możliwość spotkania z uczniami i nauczycielami, uczestnictwo w lekcjach otwartych, prezentacje pracowni szkolnych oraz udział w koncercie Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Zapraszamy do galerii.

 
Dzień Kobiet 2010

Dnia 8 marca 2010 r. w naszym Gimnazjum odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W szkolnej auli mgr Barbara Jakubowska-Berkowska przygotowała montaż słowno-muzyczny. Wszystkim Paniom oraz Dziewczętom złożono serdeczne życzenia.

 
Recital utworów Chopina

Dnia 1 marca 2010 r. w naszym Gimnazjum odbył się koncert muzyki Chopinowskiej. Wydarzenie to było zorganizowane z okazji dwusetnych urodzin artysty. Mieliśmy okazje zapoznać się z twórczością najwybitniejszego polskiego kompozytora. Koncert przyniósł wiele wrażeń i bardzo przypadł do gustu uczniom naszej szkoły.

 
Kulig

Dnia 6 lutego 2010 r. odbył się zimowy kulig pod nadzorem Pani Barbary Jakubowskiej Berkowskiej i Ks. Tomasza Radaszewskiego. W zabawie wzięło udział ok. 30 uczniów gimnazjum. Impreza była świetnie zorganizowana. Było to prawdziwe białe szaleństwo. Jedną z atrakcji było ognisko przy którym piekliśmy kiełbaski. Na rozgrzewkę była też herbatka. Panowie kierowcy spisali się wspaniale. Wszyscy pomimo ekstremalnych przygód i bolesnych upadków dotrwali szczęśliwie do końca wyprawy.

 
Jasełka 2009

W dniu 22 grudnia 2009 r. w naszej szkole panowała uroczysta atmosfera. W klasach odbyły się spotkania wigilijne z wychowawcami. Następnie w atmosferę świąteczną wprowadził nas Wieczór Kolęd zorganizowany przez Panie: Barbarę Jakuboską-Berkowską i Igę Rudnicką oraz Pana Roberta Stranca. Opowieść o Narodzeniu Jezusa została opowiedziana za pomocą znanych i mniej znanych kolęd, którym towarzyszył chór "anielski" oraz piękne dekoracje i stroje.

 
Mikołajki 2009

W naszej tradycji pamięć o Świętym Mikołaju jest wciąż żywa i podtrzymywana z ochotą przez kolejne pokolenia. Dzień imienin Mikołaja, przypadający 6 grudnia jest okazją do wszelkiego rodzaju niespodzianek i obdarowania bliskich drobnymi prezentami w tajemnicy. W dniu 7 grudnia 2009 r. uczniowie zostali miło zaskoczeni przez szkolnego Mikołaja i jego pomocników. Każdy dostał coś słodkiego na dobry początek tygodnia.

 
«pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia»

Strona 36 z 37