Aktualności
Wieczór wróżb i magii - Andrzejki 2009

Dnia 26 listopada 2009 r. odbyła się impreza andrzejkowa organizowana przez Barbarę Jakubowską-Berkowską pt. „Wieczór wróżb i magii - Andrzejki 2009”. Uczestnicy świetnie się bawili, było wiele różnorodnych zabaw przygotowanych przez dziewczęta, dzięki którym można było poznać swoją przyszłość i nie tylko...

Zapraszamy do galerii.

 
11 listopada

W dniu 12 listopada 2009 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, zorganizowana przez panią Małgorzatę Sobczak-Lewandowską. W apelu występowali uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich. Podniosłą atmosferę tworzyły wiersze i pieśni patriotyczne.

Zapraszamy do galerii.

 
„Balladyna”

W dniu 5 listopada 2009 r. w naszej szkole członkowie koła recytatorskiego, prowadzonego przez panią Barbarę Jakubowską-Berkowską, zaprezentowali „Balladynę” w dwóch odsłonach - wersji tradycyjnej oraz współczesnej.

 
Otrzesiny klas pierwszych

W dniu 14 października 2009 r. odbyły się w naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Zapraszamy do galerii.

 
Przedstawienie profilaktyczne

Dnia 30 września br. w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „Na pustyni uczuć”. Całe przedstawienie opisywało historię z życia najlepszego ucznia w szkole i upadku jego marzeń z powodu narkotyków. Przedstawienie miało na celu przekonanie młodzieży do omijania narkotyków, które niszczą życie i niwelują marzenia młodych ludzi. Organizatorem i opiekunem imprezy była mgr Barbara Jakubowska-Berkowska, a aktorami byli uczniowie naszej szkoły.

Zdjęcia z przedstawienia znajdują się w galerii.

 
«pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia»

Strona 37 z 37